KYOCERA AVX W3L1ZC105MAT1AF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 0612
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.01%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
1 uF 10 V ±20% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor