KYOCERA AVX W3L16C474MAT1S
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Datasheet2 页20 年前
_legacy Avnet
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap IDC Low Inductance 0.47uF 6.3V 20% SMD 0612 125°C T/R
CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0612
.47UF 6.3V 20% 0612