KYOCERA AVX W3A4YA331JAT2A
Cap Ceramic Array 330pF 16V C0G 5% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
VericalW3A4YA331JAT2A4,0004K
AvnetW3A4YA331JAT2A04K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Array/Network Capacitor, 16V, C0G, 0.00033uF, Surface Mount, DIP8
W3 Series 0612 330 pF ±5 % 16 V C0G/NP0 Surface Mount Ceramic Capacitor Array
0612X4 C/ARRAY 330PF 16V 5%