KYOCERA AVX W3A45C223MAT2A
Cap Ceramic Array 0.022uF 50V X7R 20% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Newark
Future Electronics
_legacy Avnet
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cap Ceramic Array 0.022uF 16V X7R 20% 0805 SMD 4 Capacitor 125°C Punched Paper T/R
Cap Ceramic Array 0.022uF 50V X7R 20% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 0.022uF 16V X7R 20% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 0.022uF 50V X7R 20% 0805 SMD 2 Capacitor 125°C Blister Plastic T/R
Yageo GroupCA064X223K1RACTU
Cap Ceramic Array 0.022uF 100V X7R 10% SMD 4 Capacitor 125°C T/R
描述
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.022uF, Surface Mount, DIP8
0612 0.022 uF 50 V ±20 % Tolerance X7R Surface Mount IPC Capacitor Array
Ceramic Capacitor Array; Capacitor Type:Chip Array; Capacitance:0.022µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:50VDC; Capacitor Dielectric Type:Multilayer Ceramic; Package/Case:0612; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: Yes