KYOCERA AVX W3A45C102MAT2A
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 20% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Newark
_legacy Avnet
Verical
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.38%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupCA064C102K5RACTU
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 10% 0612 SMD Paper T/R 4 Capacitor
KYOCERA AVXW3A43C102KAT2A
Cap Ceramic Array 0.001uF 25V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
KYOCERA AVXW3A41C102KAT2A
Cap Ceramic Array 0.001uF 100V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 20% 0504 SMD 2 Capacitor 125°C Punched Paper T/R
Cap Ceramic Array 0.001uF 100V X7R 20% 0805 SMD 2 Capacitor 125°C Blister Plastic T/R
描述
0612 4 Element 50 V 1000 pF ±20% X7R Surface Mount Capacitor Array
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.001uF, Surface Mount, CHIP-8
0612/0805/1206 Feedthru Ceramic Capacitors 0612 50V 1000pF 20%
0612 (1632Metric) ARRAY/NETWORK CAPACITOR IPC 50V 1000pF ±20% X7R
CAPACITOR ARRAY, 1000PF, 50V, X7R, 20%, 0612, FULL REEL; Capacitance:1000pF; Capacitor Case Style:0612 [1632 Metric]; Voltage Rating:50V; No. of Elements:4 Element; Capacitor Terminals:SMD; Product Range:-; Filter Terminals:SMD RoHS Compliant: Yes