KYOCERA AVX W3A41C471MAT2A
Array/Network Capacitor, 100V, X7R, 0.00047uF, Surface Mount, DIP8
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Cap Ceramic Array 470pF 100V X7R 20% 0612 SMD 4-Pin 125°C T/R
ARRAY/NETWORK CAPACITOR 0612 capacitor array 15% ppm/C 20% 470pF
ARRAY CAP, 470PF, 100VDC, X7R, 0612;