KYOCERA AVX W3A41C222MAT2A
Array/Network Capacitor, 100V, X7R, 0.002uF, Surface Mount, DIP8
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V X7R 20% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V JB 20% 0805 SMD 4 Capacitor 85°C Punched Paper T/R
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V JB 20% 1206 SMD 4 Capacitor 85°C Blister Plastic T/R
Cap Ceramic Array 0.0022uF 200V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C Automotive T/R
Yageo GroupCA064C222K5RACTU
Capacitor Array, 2200 Pf, 10%, 4, 50 V, 0612 [1632 Metric], Smd Rohs Compliant: Yes
Yageo GroupC1632C222K5RACTU
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
描述
CAP ARRAY 2200PF 100V X7R 0612