KYOCERA AVX W2L1ZD684MAT1A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 0.68uF, Surface Mount, 0508
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页15 年前
Datasheet2 页20 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ADVANCE PRODUCT IDC CMAP TAPE/REEL, 7 INCH PAPER TAPE
CAP CER 0.68UF 10V X5R 0508