KYOCERA AVX W2L1ZD474MAT1S
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0508
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页20 年前
Factory Futures
DigiKey
相关零件
KYOCERA AVXW2L14C474MAT1S
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0508
10V 470nF JB 卤20% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 470nF Y5V ±20% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENAMK063BJ474MP-F
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 4V, 0.47 uF, ± 20 %, 0201, X5R, RoHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0603
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.47uF 6.3volts *Derate Voltage/Temp
描述
Advance Product/Interdigitated Cap Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx W2L1ZD474MAT1S
CAP CER 0.47UF 10V X5R 0508