KYOCERA AVX W2L1ZD104MAT1A
Ceramic Capacitor, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0508
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页10 年前
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap IDC Low Inductance 0.1uF 10V 20% SMD 0508 85°C T/R
Idc Cmap/Tape/Reel, 7 Inch Plastic Embossed Tape Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx W2L1ZD104MAT1A
CAP CER 0.1UF 10V X5R 0508