KYOCERA AVX W2L1ZC474MAT1A
Cap Ceramic 0.47uF 10V X7R 20% Wide Terminal SMD 0508 125C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Datasheet2 页20 年前
Factory Futures
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.36%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件