KYOCERA AVX W2L1ZC224MAT1A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0508
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Datasheet2 页20 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
SMD,0508,CAP,1 CAP,10V,X7R,.22UF,20%,7 IN RL,T/R
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0508