KYOCERA AVX W2L1YC683MAT1S
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.068uF, Surface Mount, 0508
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Datasheet2 页20 年前
_legacy Avnet
DigiKey
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap IDC Low Inductance 0.068uF 16V 20% SMD 0508 125°C T/R
CAP CER 0.068UF 16V X7R 0508