KYOCERA AVX W2L1YC473MAT1A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.047uF, Surface Mount, 0508
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Datasheet2 页20 年前
Future Electronics
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
W2L Series 0508 100 nF 16 V ±20% Tolerance X7R SMT Low Inductance Capacitor
SMD,0508,CAP,1 CAP,16V,X7R,.047UF,20%,7 IN RL,T/R