KYOCERA AVX W2L1YC224MAT1A
Array/Network Capacitor, 16V, X7R, 0.22uF, Surface Mount, CHIP-8
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
_legacy Avnet
DigiKey
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap IDC Low Inductance 0.22uF 16V 20% SMD 0508 125°C T/R
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0508
.22UF 16V 20% 0508