KYOCERA AVX W2L16C224MAT1A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0508
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Datasheet2 页20 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
16V 220nF X7R 卤20% 0508 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC1210C224M5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.22uF X7R 1210 20%
KYOCERA AVXW3L1YC224MAT1S
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0612
0805 0.22 uF 10 V ±20% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0508
KYOCERA AVX0508YC224MAT2A
Cap Ceramic 0.22uF 16V X7R 20% SMD 0508 125°C Embossed T/R
描述
CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0508