KYOCERA AVX W2L14Z225MAT1A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7S, 22% TC, 2.2uF, Surface Mount, 0508
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2011-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
0805 2.2 uF 4 V ±20 % Tolerance X7S Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7S, 22% TC, 2.2uF, Surface Mount, 1608M/0603
Cap Ceramic 2.2uF 100V X7S 20% Pad SMD 1206 Soft Termination 125C T/R Automotive AEC-Q200
C Series 1206 2.2 uF 100 V ±20 % Tolerance X7S SMT Multilayer Ceramic Capacitor
100V 2.2uF X7S 卤20% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
0508 (1220Metric) CERAMIC CAPACITOR IDC 4V 2.2muF ±20% X7S
Cap IDC Low Inductance 2.2uF 4V 20% SMD 0508 125°C T/R