KYOCERA AVX W2L14Z105MAT1S
CAP CER 1UF 4V X7S 0508 / 1 µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7S 0508 (1220 Metric)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2010-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7S, 22% TC, 1uF, Surface Mount, 0508
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1.0uF 6.3volts X7S 20%
Multilayer Ceramic Capacitor, 1 uF, 4 V, ± 20%, X7S, 0306 [0816 Metric]
4V 1uF X7S 卤20% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7S, 22% TC, 1uF, Surface Mount, 0805
描述
Capacitor;Ceramic;Cap 1 uF;Tol 20%;Vol-Rtg 4 VDC;SMT;0508;X7S
Array/Network Capacitor, 4V, X7S, 1uF, Surface Mount, CHIP-8
Ceramic Multilayer Capacitor; Capacitor Type:Low Inductance; Capacitance:1µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Series:IDC; Voltage Rating:4VDC; Capacitor Dielectric Type:Multilayer Ceramic; Package/Case:0508; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: Yes