KYOCERA AVX W2L13C683MAT1A
Array/Network Capacitor, 25V, X7R, 0.068uF, Surface Mount, CHIP-8
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2011-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ADVANCE PRODUCT IDC CMAP TAPE/REEL, 7 INCH PLASTIC EMBOSSED TAPE
CAP CER 0.068UF 25V X7R 0508