KYOCERA AVX VG121030H620DP
TVS Varistor, 21 VAC, 30 VDC, TransGuard, 67 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.61%