KYOCERA AVX TAP685M016CCS
6.8UF Tht Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 16 V DC +/-20%, Tap Series
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
Verical
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.11%