KYOCERA AVX TAP475M016CRS
Tantalum Capacitors Cap Tant Solid 4.7uF 16V 20% (4.5 X 9mm) Radial 5mm 5 Ohm 12
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.34%