KYOCERA AVX TAP475K025SRW
Cap Tant Solid 4.7uF 25V 10% (5 X 8.5mm) Radial 2.5mm 4 Ohm 125°C T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet16 页14 年前
Datasheet7 页16 年前
Datasheet7 页17 年前
Datasheet3 页12 年前
Future Electronics
Farnell
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.17%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.40
Introduction Date1999-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupT356C475K025AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
Yageo GroupT350C475K025AT
Cap Tant Solid 4.7uF 25V 10%( 5 X 8.4mm) Radial 2.54mm 125C Bulk