KYOCERA AVX TAP335M035CCS
3.3UF Tht Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 35 V DC +/-20%, Tap Series
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet7 页20 年前
Future Electronics
element14 APAC
Farnell
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.08%