KYOCERA AVX TAP335K025CCS
Cap Tant Solid 3.3uF 25V 10% (4.5 X 9mm) Radial 5mm 5 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.31%