KYOCERA AVX TAP227K006CCS
Cap Tant Solid 220uF 6.3V 10% (9 X 14.5mm) Radial 5mm 0.9 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
Factory Futures
_legacy Avnet
Garrett
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.62%