KYOCERA AVX TAP226K016HSB
Cap Tant Solid 22uF 16V 10% (6 X 11.5mm) Radial 6.35mm 2 Ohm 125°C Bulk
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.89%