KYOCERA AVX TAP226K016FCS
Cap Tant Solid 22uF 16V 10% (6 X 15.3mm) Radial 5mm 2 Ohm 125°C Bulk
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%