KYOCERA AVX TAP224M050SCS
Cap Tant Solid 0.22uF 50V 20% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 17 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.73%