KYOCERA AVX TAP107K016CCS
Cap Tant Solid 100uF 16V 10% (9 X 16mm) Radial 5mm 0.8 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Amar Radio Corporation
Datasheet5 页4 年前
Newark
Future Electronics
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.62%