KYOCERA AVX TAJD337M006RNJ
Cap Tant Solid 330uF 6.3V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.4 Ohm 125C T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页4 年前
Upverter
AVX
3 个月趋势:
-19.82%