KYOCERA AVX SA055C103KAA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
供应链
Country of OriginEl Salvador
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.40
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts .01uF 10% X7R