KYOCERA AVX MD015C104MAB
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 20% Radial 2 Pin DIP 8.255mm 125°C Slide Pack
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页4 年前
Datasheet2 页10 年前
Datasheet2 页12 年前
Future Electronics
element14 APAC
_legacy Avnet
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
+54.36%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupC052C104M5R5CA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount