KYOCERA AVX LP0805A2442ASTR
LP Series 2442 MHz 84 MHz Bw 30 / 20 dB Att. Thin Film Harmonic Low Pass Filter
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页10 年前
_legacy Avnet
DigiKey
供应链
Introduction Date2001-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
RF Filter Low Pass 2400MHz to 2484MHz 0.4dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 Automotive T/R
0.3dB 2.442GHz 84MHz 0805 2.03mm*1.55mm*1.12mm
RF FILTER LOW PASS 2.442GHZ 0805
Electromechanical Filter Thin-Film Low Pass Filter
Low Pass Filter, 2442MHz, 4 Pin(s)