KYOCERA AVX LP0805A1119ASTR
LP Series 1119 MHz 36 MHz Bw 30 / 20 dB Att. Thin Film Harmonic Low Pass Filter
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页10 年前
_legacy Avnet
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2004-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2024-12-06
描述
RF Filter Low Pass 1101MHz to 1137MHz 0.4dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 T/R
Electromechanical Filter Thin-Film Low Pass Filter
Low Pass Filter, 1119MHz, 4 Pin(s)