KYOCERA AVX LP0805A0947ASTR
RF Filter Low Pass 935MHz to 960MHz 0.4dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 Automotive T/R
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页10 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-46.78%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2001-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Low Pass Filter/Tape/Reel Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx LP0805A0947ASTR
LP Series 947 MHz 25 MHz Bw 30 / 20 dB Att. Thin Film Harmonic Low Pass Filter
SMD Microwave Thin-Film Chip Capacitors 0805 947MHZ
0.4dB 935MHz~960MHz 0805 2.03mm*1.55mm*1.12mm
Electromechanical Filter Thin-Film Low Pass Filter
Low Pass Filter, 947.5MHz, 4 Pin(s)