KYOCERA AVX LMLP1011M4R7DTAS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Iron Powder-Core, SMD, 4439
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
100KHz 17A(Typ) 8.5A 4.7¦ÌH 16.5m¦¸ ¡À20% SMD,11.2X10MM 11.5mm*4mm
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20MOHM SMD