KYOCERA AVX LD10YC475MAB2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 4.7uF, Surface Mount, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2006-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210