KYOCERA AVX LD033C220KAB2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+49.78%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2019-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 22pF X7R 0603 10% AEC-Q200