KYOCERA AVX KGM15ACG1E681JM
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00068uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP CER 680PF 25V C0G/NP0 0603