KYOCERA AVX KGF32LR71C106KU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 10uF, Surface Mount, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Ceramic 10uF 16V X7R 10% Pad SMD 1210 FlexiTerm 125C T/R
CAP CER 10UF 16V X7R 1210