KYOCERA AVX FS051C104K4Z2A
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125C Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Upverter
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.78%
供应链
Country of OriginEl Salvador, Japan, Malaysia, Thailand, UK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2015-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
C Series 0805 0.1 uF 100 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
100V 100nF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS