KYOCERA AVX F911C336MBAAJ6
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
AVX
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2014-07-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupT491B336M016AT
Cap Tant Solid 33uF 16V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 125C Automotive T/R
Cap Tant Solid 33uF 10V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.04 Ohm 105°C T/R
Cap Tant Solid 33uF 10V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 105°C T/R
T55 Series 33 uF ±20 % 6.3V High Performance Solid Polymer Tantalum Capacitor
T55 Series 33uF ±20 % 10 V High Performance Solid Polymer Tantalum Capacitor
描述
CAP TANTALUM 33UF 16V 20% 1211 SMD
CAP TANT 33UF 20% 16V 1411
TANTALUM CHIP & RADIAL LOW ESR TAPE/REEL
33UF 16V 20% ESR 950 3528-21