KYOCERA AVX DB0805A0880ASTR
Baluns Transformer, Smd, 850 Mhz, 910 Mhz, 0.35 Db, 0805 Rohs Compliant: Yes
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页2 年前
Newark
element14 APAC
Future Electronics
Farnell
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CP0805 Series 880 MHz 0805 Surface Mount Thin-Film Directional Coupler
90 Degree Hybrid Coupler, 850MHz Min, 910MHz Max, 0.35dB Insertion Loss-Max