KYOCERA AVX CT2016DB38400C0FLHA2
Crystal 38.4000MHZ 7PF SMD
价格与库存
数据表和文档
相关零件
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD / 38.4 MHz ±10ppm Crystal 7pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
Crystal 38.4MHz 8pF 4-Pin SMD T/R
Crystal, Quartz, 38.4 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.4mm, 15 ppm, 8 pf, 10 ppm, CX2016DB
CTS Components402F3841XIJR
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 38.4MHz Nom
Crystal ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 8.5pF FUND 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 8.5pF FUND 4-Pin Mini-CSMD T/R
描述
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD