KYOCERA AVX CB018D0103KBA
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
_legacy Avnet
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECHU1H103JX5
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Surface Mount, 1206
PanasonicECHU1H103GX5
1206 (3216Metric) FILM CAPACITOR ECH-U(X) 50V 10000pF ±2% 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Yageo GroupLDBCA2100GC5N0
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, 0.01uF, Surface Mount, 1206
Cornell DubilierFCP1206H103J-H2
Cornell DubilierFCP1206H103G-H2
PanasonicECH-U1H103GB5
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, 0.01uF, Surface Mount, 1206
描述
Cap Film 0.01uF 50V PPS 10% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) SMD 125°C T/R
Film Chip/Tape/Reel Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx CB018D0103KBA
CB PPS 1206 0.01UF 50/63V 10%