KYOCERA AVX 1210SC272MAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0027uF, Surface Mount, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
element14 APAC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.12%