KYOCERA AVX 12105E474MAT2A
1210 470 nF 50 V ±20 % Tolerance Z5U Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页26 年前
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1999-09-30
相关零件
Yageo GroupC1210C474M5UACTU
Cap Ceramic 0.47uF 50V Z5U 20% Pad SMD 1210 85C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, Z5U, -56/+22% TC, 0.47uF, 1210