KYOCERA AVX 12105C105MAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Amar Radio Corporation
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.03%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2001-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
1210 1 uF 50 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Yageo GroupC1210C105M5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, 1210
KYOCERA AVX12101C105KAT2A
1210 1 uF 100 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
TAIYO YUDENHMK325B7105MN-T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1210
Ceramic Capacitor, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 0.15 TC, 1uF, Surface Mount, 1210
描述
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 20% SMD 1210 125°C Embossed T/R
Ceramic Capacitor, 1Uf, 50V, X7r, 20%, 1210, Full Reel
1210 (3225Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 1muF ±20% X7R
MLCC - SMD/SMT 50V 1uF X7R 1210 20% Tol