KYOCERA AVX 1206VC103KAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.04%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
250V 10nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS